Сериали
Предавания
Емисии
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Програма
VOYO
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Сериали
Предавания
Емисии
Програма
VOYO
19.05
20.05
21.05
22.05
23.05
24.05
25.05
26.05
00:40
Закон и ред: Специални разследвания
01:40
Ослепително слънце
02:10
– bTV Новините /п./
02:50
Преди обед
04:45
Ослепително слънце
05:20
Лице в лице
06:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
– bTV Новините – обедна емисия
12:30
Комиците и приятели
13:30
Златно момче
15:00
Бараж
16:00
Скъпа мамо
17:00
– bTV Новините
17:20
Лице в лице
18:00
Стани богат
19:00
– bTV Новините – централна емисия
20:00
Dancing Stars
23:00
– bTV Новините – късна емисия
23:30
Под прикритие
00:01
Запознай се с един приятел
02:00
Безкрайна фиеста
03:30
Разделени заедно
04:30
Комиците
05:00
Безкрайна фиеста
06:00
Безкрайна фиеста
07:30
Тролстопия
08:30
Разделени заедно
09:30
Комиците и приятели
10:00
10 дни само с татко
12:00
Двама мъже и половина
13:00
Новите съседи
14:30
Какво ще кажат хората
16:00
По средата
17:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
17:30
Комиците и приятели
18:00
Новите съседи
19:30
Фитнес
20:00
Разделени заедно
21:00
По средата
22:00
Двама мъже и половина
23:00
Какво ще кажат хората
01:30
Спасители на плажа
03:30
Братята Систърс
06:00
Спасители на плажа
07:00
Другата майка на дъщеря ми
09:00
Тук и сега
10:45
Спасители на плажа
12:45
Щатски шерифи
15:15
Смъртоносна размяна
17:15
Ел Ей в пламъци
19:00
Забравеното момиченце
21:00
Извънредно специални пратеници
23:00
Ел Ей в пламъци
00:15
Последното кралство
01:15
Монк
02:15
Около света за 80 дни
03:15
Връзка с отвъдното
04:00
Убийството
05:00
Пениуърт
06:00
Турбо
07:00
Турбо
08:00
Пениуърт
09:00
Убийството
10:00
Връзка с отвъдното
11:00
Монк
12:00
Около света за 80 дни
13:00
Смъртоносни тайни
15:00
Пениуърт
16:00
Убийството
17:00
Орелът: Криминална одисея
18:00
Монк
19:00
Връзка с отвъдното
20:00
Около света за 80 дни
21:00
Последното кралство
22:00
Детектив Найт 2: Изкупление
00:00
Имението Даунтън
01:00
Пантанал
02:00
Дървото на любовта
03:30
Обещание
04:20
Сестра Бети
05:00
Майчина любов
06:00
Добре дошли във фермата
06:30
Дизайнерски кътчета
07:00
Опасно изкушение
08:00
Обещание
09:00
Златно момче
10:30
Опасни улици
11:30
Господин Кралица
13:00
Доброта
14:00
Пантанал
15:00
Каскадьори
16:00
Сестра Бети
17:00
Майчина любов
18:00
Пантанал
19:00
Опасни улици
20:00
Златно момче
21:30
Доброта
22:30
Господин Кралица
00:00
– Италия, Серия А: Лече – Удинезе, 36.кр, запис
02:00
– Португалска лига /п./
05:00
Дивата муха
06:00
Великите спортни постижения през последния век
07:00
– Италия, Серия А: Лацио – Емполи, 36.кр
09:00
– Италия, Серия А: Ювентус – Салернитана, 36.кр
11:00
– Шотландия: Висша лига: Селтик – Рейнджърс, 36.кр
13:00
– Световно първенство по хокей на лед: САЩ – Словакия
15:00
– Световно първенство по хокей на лед: Швейцария – Чехия
17:20
– ПРЯКО: Световно първенство по хокей на лед: Дания – Норвегия
20:00
– УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
20:20
– Шотландия, Висша лига – обзор 36.кр
21:20
– ПРЯКО: Световно първенство по хокей на лед: Канада – Австрия