Сериали
Предавания
Емисии
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Програма
VOYO
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Сериали
Предавания
Емисии
Програма
VOYO
18.04
19.04
20.04
21.04
22.04
23.04
24.04
25.04
00:00
Твърде лично
01:00
Спасители в планината
02:00
bTV Новините /п./
02:30
Преди обед
04:40
Втори шанс
05:30
Лице в лице
06:00
Трансформърс: Роботи под прикритие
06:30
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Комиците и приятели
13:30
Обещание
15:00
Шест сестри
16:00
Спасители в планината
17:00
bTV Новините
17:20
Лице в лице
17:50
Спорт ТОТО
18:00
Свободен дух
19:00
bTV Новините
20:00
Завинаги
21:30
Името на розата
22:30
Шоуто на Николаос Цитиридис
23:30
bTV Новините
00:00
Решаващ вот
02:00
Слънчева Филаделфия
03:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
04:00
На по-добро място
05:00
Слънчева Филаделфия
06:00
Слънчева Филаделфия
07:00
На по-добро място
08:00
Кухня
09:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
10:00
Робинзон Крузо
12:00
Преспав
13:00
Двама мъже и половина
14:00
Кухня
15:00
Новите съседи
17:00
Преспав
18:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
19:00
На по-добро място
20:00
Новите съседи
22:00
Кухня
23:00
Двама мъже и половина
01:45
Ривърдейл
03:45
Форсмажор
06:00
Ривърдейл
08:00
Вдъхновение за убийство
10:00
Телепазар
10:15
Ривърдейл
12:15
Телепазар
12:30
Шофьорски курс
14:15
Форсмажор
16:30
Момчето с механичното сърце
18:15
Телепазар
18:30
Родители
20:50
Като на кино
21:00
Мисията невъзможна 2
23:30
Зоуи
00:00
УЕФА Шампионска лига
00:30
Пряко, УЕФА Шампионска лига: Аталанта - Валенсия
02:15
Стрелата
03:15
Супергърл
04:15
Монк
05:15
Смъртоносно оръжие
06:00
Джи Ай Джо: Ренегати
08:00
Платина
09:00
Смъртоносно оръжие
10:00
Стрелата
11:00
Монк
12:00
Супергърл
13:00
Херкулес в подземния свят
15:00
Платина
16:00
Смъртоносно оръжие
17:00
Супергърл
18:00
Монк
19:00
Стрелата
19:45
УЕФА Лига Европа
20:00
Пряко, УЕФА Лига Европа: Брюж - Манчестър Юнайтед
22:00
Пряко, УЕФА Лига Европа: Байер Леверкузен - Порто
10:00
Сто години сън
11:00
Скъпи наследници
12:00
Сълзи от рая
13:00
Бедната Силвана
14:15
Вкусни френски приключения
15:45
Бригада Нов дом
16:45
Телепазар
17:00
Горещи пари
18:00
Клиника край езерото
19:00
Алиса в страната на любовта
19:50
Страсти в Тоскана
21:00
Сто години сън
22:00
Скъпи наследници
23:00
Майка
00:00
УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Лайпциг
02:00
УЕФА Шампионска лига: Аталанта - Валенсия
04:00
Франция, Лига 1: Лил - Олимпик Марсилия
06:00
Фитнес серии
08:00
Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
10:00
УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Лайпциг
12:00
УЕФА Шампионска лига: Аталанта - Валенсия
14:00
Лигата на специалните: Най-необикновените спортисти
16:00
УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Лайпциг
18:00
УЕФА Шампионска лига: Аталанта - Валенсия
19:00
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
19:40
Пряко, УЕФА Лига Европа: Хетафе - Аякс
22:00
Пряко, УЕФА Лига Европа: Уулвърхемптън - Еспаньол
00:10
Тази сутрин
02:40
Преди обед
04:40
Новото късно шоу
05:30
Лице в лице
06:00
Кухнята на Звездев
06:30
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Столичани в повече
13:20
Бригада Нов дом
14:10
Търси се...
15:00
Истински истории
15:50
Дивата муха
16:10
Комиците и приятели
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице
18:00
Домашен арест
19:00
bTV Новините
20:00
Комиците и приятели
20:50
Домашен арест
21:40
Истински истории
22:30
Новото късно шоу
23:30
bTV Новините