Сериали
Предавания
Емисии
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Програма
VOYO
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Сериали
Предавания
Емисии
Програма
VOYO
29.03
30.03
31.03
01.04
02.04
03.04
04.04
05.04
00:00
Твърде лично
01:00
Спасители в планината
02:00
bTV Новините /п./
02:30
Преди обед
04:40
Втори шанс
05:30
Лице в лице
06:00
Трансформърс: Роботи под прикритие
07:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Комиците и приятели
13:30
Обещание
15:00
Шест сестри
16:00
Спасители в планината
17:00
bTV Новините
17:20
Лице в лице
17:50
Спорт ТОТО
18:00
Свободен дух
19:00
bTV Новините
20:00
Съни бийч
21:00
Такси 5
23:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
00:00
Робинзон Крузо
02:00
Слънчева Филаделфия
03:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
04:00
На по-добро място
05:00
Слънчева Филаделфия
06:00
Слънчева Филаделфия
07:00
На по-добро място
08:00
Кухня
09:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
10:00
Деца на килограм 2
12:00
Преспав
13:00
Двама мъже и половина
14:00
Кухня
15:00
Новите съседи
17:00
Преспав
18:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
19:00
На по-добро място
20:00
Новите съседи
22:00
Кухня
23:00
Двама мъже и половина
01:45
Ривърдейл
03:45
Жената на пътешественика във времето
06:00
Ривърдейл
08:00
Басмати блус
10:15
Телепазар
10:30
Ривърдейл
12:30
Телепазар
12:45
Любовен изстрел
14:30
Разходка по Мисисипи
16:45
Делфинът Бърни
18:30
Телепазар
18:45
Жената на пътешественика във времето
20:50
Като на кино
21:00
Мисията невъзможна 3
23:30
Насилие
00:00
УЕФА Лига Европа - обзор
00:30
Ел Чапо
01:30
Изчезнали
02:30
Стрелата
03:30
Супергърл
04:30
Монк
05:15
Смъртоносно оръжие
06:00
Джи Ай Джо: Ренегати
07:30
Трансформърс Прайм
08:00
Платина
09:00
Смъртоносно оръжие
10:00
Стрелата
11:00
Монк
12:00
Супергърл
13:00
Херкулес в лабиринта на минотавъра
15:00
Платина
16:00
Смъртоносно оръжие
17:00
Супергърл
18:00
Монк
19:00
Стрелата
20:00
Ел Чапо
21:00
bTV Новините
22:00
Смъртоносно оръжие 2
10:00
Сто години сън
11:00
Скъпи наследници
12:00
Сълзи от рая
13:00
Бедната Силвана
14:15
Какво ядем?
15:45
Бригада Нов дом
16:45
Телепазар
17:00
Горещи пари
18:00
Клиника край езерото
19:00
Алиса в страната на любовта
19:50
Страсти в Тоскана
21:00
Сто години сън
22:00
Скъпи наследници
23:00
Майка
00:00
УЕФА Лига Европа: Брюж - Манчестър Юнайтед
02:00
УЕФА Лига Европа: Байер Леверкузен - Порто
04:00
УЕФА Лига Европа: Уулвърхемптън - Еспаньол
06:00
Фитнес серии
08:00
Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
10:00
Звездите на футбола
12:00
УЕФА Лига Европа: Хетафе - Аякс
14:00
УЕФА Лига Европа: Брюж - Манчестър Юнайтед
16:00
УЕФА Лига Европа: Байер Леверкузен - Порто
18:00
УЕФА Лига Европа: Уулвърхемптън - Еспаньол
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:30
Лигата на специалните: Най-необикновените спортисти
21:00
Франция, Лига 1 - преди кръга
21:45
Пряко, Франция, Лига 1: Мец - Олимпик Лион
23:45
Бойни вечери
00:10
Тази сутрин
02:40
Преди обед
04:40
Новото късно шоу
05:30
Лице в лице
06:00
Кухнята на Звездев
06:30
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Столичани в повече
13:20
Бригада Нов дом
14:10
Търси се...
15:00
Истински истории
15:50
Дивата муха
16:10
Комиците и приятели
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице
18:00
Домашен арест
19:00
bTV Новините
20:00
Комиците и приятели
20:50
Домашен арест
21:40
Истински истории
22:30
Новото късно шоу
23:30
bTV Новините