Сериали
Предавания
Емисии
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Програма
VOYO
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Сериали
Предавания
Емисии
Програма
VOYO
29.03
30.03
31.03
01.04
02.04
03.04
04.04
05.04
00:00
Твърде лично
01:00
Спасители в планината
02:00
Преди обед
04:10
Втори шанс
05:00
Лице в лице
05:30
Безушко и двуушка
07:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Шоуто на Николаос Цитиридис
13:30
Празничен хоровод
15:00
Мисия Лондон
17:00
Нокаут или Всичко, което тя написа
19:00
bTV Новините
20:00
Неразказано в историята: Паметникът на свободата
21:00
MasterChef
22:30
Шоуто на Николаос Цитиридис
23:30
bTV Новините
00:00
Щъркелчето Ричард
02:00
Без пукната пара
03:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
04:00
На по-добро място
05:00
Без пукната пара
06:00
Без пукната пара
07:00
На по-добро място
08:00
Кухня
09:00
Двама мъже и половина
10:00
Лъжовна съпруга
12:00
Преспав
13:00
Двама мъже и половина
14:00
Кухня
15:00
Новите съседи
17:00
Преспав
18:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
19:00
На по-добро място
20:00
Новите съседи
22:00
Кухня
23:00
Двама мъже и половина
01:15
300: Възходът на една империя
03:30
Непростимо
06:00
Ривърдейл
08:00
Тежка нощ
09:45
Телепазар
10:00
Ривърдейл
12:00
Телепазар
12:15
Пати Кейк
14:30
Отрова за мишки
16:15
Цената на свободата
18:00
Телепазар
18:15
Кървав диамант
20:50
Като на кино
21:00
Сан Андреас
23:30
Десет ярда
00:15
Ел Чапо
01:15
Животинско царство
02:15
Стрелата
03:15
Супергърл
04:15
Монк
05:15
Животинско царство
06:00
Трансформърс Прайм
08:00
Кости
09:00
Смъртоносно оръжие
10:00
Стрелата
11:00
Монк
12:00
Супергърл
13:00
Лабиринтът: Невъзможно бягство
15:00
Кости
16:00
Смъртоносно оръжие
17:00
Супергърл
18:00
Монк
19:00
Стрелата
20:00
Ел Чапо
21:00
bTV Новините
22:00
Лабиринтът: В обгорените земи
10:00
Сто години сън
11:00
Скъпи наследници
12:00
Сълзи от рая
13:00
Бедната Силвана
14:15
MasterChef
15:45
Търси се
16:45
Телепазар
17:00
Горещи пари
18:00
Клиника край езерото
19:00
Алиса в страната на любовта
19:50
Страсти в Тоскана
21:00
Сто години сън
22:00
Скъпи наследници
23:00
Майка
01:00
Франция, Лига 1: Ним - Олимпик Марсилия
03:00
Франция, Лига 1: ПСЖ - Дижон
05:00
Дивата муха
06:00
Фитнес серии
08:00
Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
10:00
Безсмъртните: Най-великите атлети
12:00
Испания, Купа на краля: Атлетик Билбао - Гранада
14:00
Испания, Купа на краля: Реал Сосиедад - Мирандес
16:00
УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Лайпциг
18:00
УЕФА Шампионска лига: Аталанта - Валенися
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:30
Франция, Лига 1 - обзор на кръга
21:30
Лигата на специалните: Най-необикновените спортисти
22:00
Бойни вечери
00:10
Тази сутрин
02:40
Преди обед
04:40
Новото късно шоу
05:30
Лице в лице
06:00
Кухнята на Звездев
06:30
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Столичани в повече
13:20
COOL...T
14:10
Търси се...
15:00
Папараци
15:50
Комиците и приятели
16:30
Празничен хоровод 2018
18:00
Домашен арест
19:00
bTV Новините
20:00
Комиците и приятели
20:50
Домашен арест
21:40
Истински истории
22:30
Новото късно шоу
23:30
bTV Новините