Сериали
Предавания
Емисии
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Програма
VOYO
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Сериали
Предавания
Емисии
Програма
VOYO
19.04
20.04
21.04
22.04
23.04
24.04
25.04
26.04
00:00
Стрелата
01:00
Гранд
01:30
Домашен арест
02:00
bTV Новините /п./
02:30
Преди обед
04:30
Завинаги
05:30
Домашен арест
06:00
Трансформърс: Рескю Ботс
06:30
Лице в лице
07:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Шоуто на Николаос Цитиридис
13:30
Обещание
15:30
Търговски център
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице
19:00
bTV Новините
20:00
bTV Новините - извънредна емисия
22:30
Столичани в повече
23:30
bTV Новините
00:00
Умирай умно 2: Брус и Лойд се развихрят
02:00
Кое е това момиче
03:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
04:00
Приятели
05:00
Кое е това момиче
06:00
Кое е това момиче
07:00
Дивата Нина
08:00
По средата
08:30
Гранд
09:00
Двама мъже и половина
10:00
Овца или вълк
12:00
Приятели
13:00
Двама мъже и половина
14:00
Гранд
15:00
Модерно семейство
16:00
Дивата Нина
17:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
18:00
Приятели
19:00
Дивата Нина
20:00
По средата
20:30
Модерно семейство
21:30
Шитс Крийк
22:00
Гранд
23:00
Двама мъже и половина
01:00
Ривърдейл
03:00
Роден на четвърти юли
05:45
В кадър
06:00
Ривърдейл
08:00
Батман за един ден
10:00
Ривърдейл
12:15
Ченге и половина: Новобранец
14:15
Историята на един делфин 2
16:30
Петата власт
19:15
Феята на зъбките 2
21:00
Път с предимство
23:00
Лудия Макс: Пътят на яростта
00:15
Стоте
01:15
Неизвестният
02:15
Стрелата
03:15
Бягство от затвора
04:15
Твърде лично
05:15
Смъртоносно оръжие
06:00
Трансформърс Прайм
08:00
Смъртоносно оръжие
09:00
Твърде лично
10:00
Стрелата
11:00
Неизвестният
12:00
Бягство от затвора
13:00
Жребий за 1/4-финалите и 1/2-финалите в УЕФА Шампионска лига - пряко от Нион, Швейцария
13:30
Майчински инстинкт
15:00
Смъртоносно оръжие
16:00
Твърде лично
17:00
Бягство от затвора
18:00
Неизвестният
19:00
Стрелата
20:00
Стоте
21:00
bTV Новините
22:00
Х-Мен
01:00
Шест сестри
02:00
Всичко може да се случи
03:00
Бедната Силвана
03:15
Семейни тайни
04:00
Навсякъде ти
05:00
Кой кой е
06:00
Всичко може да се случи
07:00
Искрите на отмъщението
08:00
Вътрешен човек
09:00
Силата на желанията
10:00
Сестра Бети
11:00
Семейни тайни
12:00
Завинаги
13:00
Бедната Силвана
14:15
Бригада Нов дом
15:15
Долче вита
16:15
Какво ядем?
17:00
Кой кой е
18:00
Силата на желанията
19:00
Шест сестри
20:00
Всичко може да се случи
21:00
Сестра Бети
22:00
Навсякъде ти
23:00
Искрите на отмъщението
00:00
Франция, Лига 1
05:00
Дивата муха
06:00
Фитнес серии
08:00
Звездите на футбола
09:00
Клубни истории
10:00
Франция, Лига 1 2009/2010: Олимпик Марсилия - Рен
12:00
Франция, Лига 1 2010/2011: Олимпик Марсилия - Лил
14:00
Франция, Лига 1 2011/2012: ПСЖ - Монпелие
16:00
Франция, Лига 1 2011/2012: Олимпик Лион - ПСЖ
18:00
Клубни истории
19:00
Горещите въпроси в спорта
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:00
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
22:00
Бойни вечери
00:10
Тази сутрин
02:40
Преди обед
04:40
Шоуто на Николаос Цитиридис
05:30
Лице в лице
06:00
Кухнята на Звездев
06:30
Ловци на храна
07:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Фамилията
13:20
Бригада Нов дом
14:10
Търси се...
15:00
Истински истории
15:50
Дивата муха
16:10
Комиците и приятели
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице
18:00
Домашен арест
19:00
bTV Новините
20:00
Комиците и приятели
20:50
Домашен арест
21:40
Истински истории
22:30
Българи на три морета
23:30
bTV Новините