Сериали
Предавания
Емисии
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Програма
VOYO
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Сериали
Предавания
Емисии
Програма
VOYO
28.03
29.03
30.03
31.03
01.04
02.04
03.04
04.04
00:00
Закон и ред: Специални разследвания
01:00
Новите съседи
02:50
Преди обед
05:00
Завинаги
06:00
Трансформърс: Роботи под прикритие
06:30
Лице в лице
07:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Шоуто на Николаос Цитиридис
13:30
Обещание
15:30
Търговски център
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице
18:00
Опасни улици
19:00
bTV Новините
20:00
Завинаги
21:00
Фермата: Пътят на една мечта
22:30
Шоуто на Николаос Цитиридис
23:30
bTV Новините
00:00
Сродни души
02:00
Фитнес
03:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
04:00
Приятели
05:00
Фитнес
06:00
Фитнес
07:00
Дивата Нина
08:00
На гости на третата планета
08:30
Полицаят от Рубльовка
09:30
Двама мъже и половина
10:00
Майор Пейн
12:00
Приятели
13:00
Двама мъже и половина
14:00
На гости на третата планета
14:30
Селцето
16:00
Дивата Нина
17:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
18:00
Приятели
19:00
Дивата Нина
20:00
На гости на третата планета
20:30
Селцето
22:00
Полицаят от Рубльовка
23:00
Двама мъже и половина
01:45
Ривърдейл
03:45
Смъртоносна надпревара: Адска жега
05:45
В кадър
06:00
Ривърдейл
08:00
Х-Мен: Апокалипсис
11:00
Ривърдейл
13:15
Не се замисляй
15:00
Ледена смърт
17:00
Лигата на справедливостта: Богове и чудовища
18:45
Перфектно убийство
20:50
Като на кино
21:00
Шпионски свалки
23:00
Поклонение
00:00
Шампионска лига
00:30
УЕФА Шампионска лига
01:45
УЕФА Шампионска лига, II кръг от груповата фаза /запис/: Борусия Дортмунд - Зенит
03:30
Тежки престъпления
04:15
Лонгмайър
05:15
Смъртоносно оръжие
06:00
Трансформърс: Роботи под прикритие
08:00
Смъртоносно оръжие
09:00
Лонгмайър
10:00
Супер коли
11:00
Тежки престъпления
12:00
Стоте
13:00
Тайният живот на годеника ми
15:00
Смъртоносно оръжие
16:00
Лонгмайър
17:00
Стоте
18:00
Тежки престъпления
19:00
Супергърл
19:45
Лига Европа
19:55
Пряко, УЕФА Лига Европа, II кръг от груповата фаза: ЛАСК - Лудогорец
22:00
Пряко, УЕФА Лига Европа, II кръг от груповата фаза: Арсенал - Дъндолк
00:30
Шест сестри
01:20
Спасители в планината
02:10
Истинска звезда
03:10
Вътрешен човек
04:00
Бети в Ню Йорк
05:00
Кой кой е
06:00
Спасители в планината
07:00
Завинаги
08:00
Истинска звезда
09:00
Силата на желанията
10:00
Бети в Ню Йорк
11:00
Ягодова любов
12:00
Завинаги
13:00
Истинска звезда
14:15
Фермата
15:45
Любовта на великите
17:00
Сто години сън
18:00
Силата на желанията
19:00
Шест сестри
20:00
Спасители в планината
21:00
Бети в Ню Йорк
22:00
Ягодова любов
23:00
Вътрешен човек
00:00
УЕФА Шампионска лига: Брюж - Лацио
02:00
УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Барселона
04:00
УЕФА Шампионска лига: Краснодар - Челси
06:00
УЕФА Шампионска лига: Брюж - Лацио
08:00
УЕФА Шампионска лига: Краснодар - Челси
10:00
УЕФА Шампионска лига: Истанбул Башакшехир - ПСЖ
12:00
УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Зенит
14:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юнайтед - Лайпциг
16:00
УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Барселона
19:00
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
19:40
ПРЯКО, УЕФА Лига Европа: Антверпен - Тотнъм
22:00
ПРЯКО, УЕФА Лига Европа: Славия Прага - Байер Леверкузен
00:10
Тази сутрин
02:40
Преди обед
04:40
Шоуто на Николаос Цитиридис
05:30
Лице в лице
06:00
Кухнята на Звездев
06:30
Ловци на храна
07:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Домашен арест
13:20
Бригада Нов дом
14:10
Търси се...
15:00
Истински истории
15:50
Дивата муха
16:10
Комиците и приятели
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице
18:00
Столичани в повече
19:00
bTV Новините
20:00
Комиците и приятели
20:50
Столичани в повече
21:40
Истински истории
22:30
Шоуто на Николаос Цитиридис
23:30
bTV Новините