Сериали
Предавания
Емисии
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Програма
VOYO
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Сериали
Предавания
Емисии
Програма
VOYO
28.03
29.03
30.03
31.03
01.04
02.04
03.04
04.04
00:00
Закон и ред: Специални разследвания
01:00
Новите съседи
02:50
Преди обед
05:00
Завинаги
06:00
Трансформърс: Роботи под прикритие
06:30
Лице в лице
07:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Шоуто на Николаос Цитиридис
13:30
Обещание
15:30
Търговски център
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице
18:00
Опасни улици
19:00
bTV Новините
20:00
Завинаги
21:00
Фермата: Пътят на една мечта
22:30
Шоуто на Николаос Цитиридис
23:30
bTV Новините
00:00
Майор Пейн
02:00
Фитнес
03:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
04:00
Комиците и приятели
05:00
Фитнес
06:00
Фитнес
07:00
Дивата Нина
08:00
На гости на третата планета
08:30
Полицаят от Рубльовка
09:30
Двама мъже и половина
10:00
27 сватби
12:00
Приятели
13:00
Двама мъже и половина
14:00
На гости на третата планета
14:30
Селцето
16:00
Дивата Нина
17:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
18:00
Приятели
19:00
Дивата Нина
20:00
На гости на третата планета
20:30
Селцето
22:00
Полицаят от Рубльовка
23:00
Двама мъже и половина
01:00
Убий я, Джо
03:00
Ривърдейл
04:00
Дъската на дявола: Произходът на злото
06:00
Ривърдейл
08:00
Ледена смърт
10:15
Ривърдейл
12:30
Лигата на справедливостта: Богове и чудовища
14:00
Перфектно убийство
16:15
В кадър
16:30
Убийство под прожекторите
18:30
Горещо кънтри
20:50
Като на кино
21:00
Градът на мрака
23:30
Смъртоносна надпревара 4: Отвъд анархията
00:00
Лига Европа, обзор
00:45
Дете 44
03:30
Супергърл
04:15
Лонгмайър
05:15
Смъртоносно оръжие
06:00
Трансформърс: Роботи под прикритие
08:00
Смъртоносно оръжие
09:00
Лонгмайър
10:00
Супергърл
11:00
Тежки престъпления
12:00
Стоте
13:00
Открадната самоличност
15:00
Смъртоносно оръжие
16:00
Лонгмайър
17:00
Стоте
18:00
Тежки престъпления
19:00
Супергърл
20:00
Ел Чапо
21:00
bTV Новините
22:00
300
00:30
Шест сестри
01:20
Спасители в планината
02:10
Истинска звезда
03:10
Вътрешен човек
04:00
Бети в Ню Йорк
05:00
Сто години сън
06:00
Спасители в планината
07:00
Завинаги
08:00
Истинска звезда
09:00
Силата на желанията
10:00
Бети в Ню Йорк
11:00
Ягодова любов
12:00
Завинаги
13:00
Истинска звезда
14:15
Фермата
15:45
Папараци - ново 20!
17:00
Сто години сън
18:00
Силата на желанията
19:00
Шест сестри
20:00
Спасители в планината
21:00
Бети в Ню Йорк
22:00
Ягодова любов
23:00
Вътрешен човек
00:00
УЕФА Лига Европа: ЛАСК - Лудогорец
02:00
УЕФА Лига Европа: Арсенал - Дъндолк
04:00
УЕФА Лига Европа: Антверпен - Тотнъм
06:00
Фитнес серии
08:00
Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
10:00
УЕФА Лига Европа: Славия Прага - Байер Леверкузен
12:00
УЕФА Лига Европа: Арсенал - Дъндолк
14:00
УЕФА Лига Европа: Антверпен - Тотнъм
16:00
УЕФА Лига Европа: ЛАСК - Лудогорец
18:00
УЕФА Лига Европа - обзори
19:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00
Франция, Лига 1 - обзор на 8. кръг
21:00
Франция, Лига 1, преди 9. кръг
22:00
ПРЯКО, Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Ланс, 9. кръг
00:10
Тази сутрин
02:40
Преди обед
04:40
Шоуто на Николаос Цитиридис
05:30
Лице в лице
06:00
Кухнята на Звездев
06:30
Ловци на храна
07:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Домашен арест
13:20
Бригада Нов дом
14:10
Търси се...
15:00
Истински истории
15:50
Дивата муха
16:10
Комиците и приятели
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице
18:00
Столичани в повече
19:00
bTV Новините
20:00
Комиците и приятели
20:50
Столичани в повече
21:40
Истински истории
22:30
Шоуто на Николаос Цитиридис
23:30
bTV Новините