Сериали
Предавания
Емисии
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Програма
VOYO
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Сериали
Предавания
Емисии
Програма
VOYO
26.04
27.04
28.04
29.04
30.04
01.05
02.05
03.05
00:00
Седем часа разлика
01:00
Истинска любов
02:00
Преди обед
04:10
Втори шанс
05:30
Лице в лице
06:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Комиците и приятели
13:30
Шоуто на Николаос Цитиридис
14:30
Обещание
16:00
Малки убийства
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице
18:00
Двама мъже и половина
19:00
bTV Новините
20:00
Безмилостен град
21:00
Скъпи наследници
22:00
Комиците и приятели
23:00
bTV Новините
23:30
Домашен арест
00:00
Абсолютно съвършени: Филмът
02:00
Дивата Нина
03:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
04:00
Приятели
05:00
Дивата Нина
06:00
Дивата Нина
07:00
Круд
08:00
Корени
08:30
Двама мъже и половина
09:30
На гости на третата планета
10:00
Ингрид отива на Запад
12:00
Приятели
13:00
Двама мъже и половина
14:00
На гости на третата планета
14:30
Столичани в повече
15:30
Новите съседи
17:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
18:00
Приятели
19:00
Корени
19:30
Новите съседи
21:00
Столичани в повече
22:00
На гости на третата планета
23:00
Двама мъже и половина
01:30
Коледа по дяволите
03:30
Блейд: Троица
05:45
В кадър
06:00
Добрият доктор
08:00
Венеция не е в Италия
10:00
Добрият доктор
12:00
Бързи и яростни 2
14:15
Лора от сутрин до вечер
16:15
Директно от Комптън
19:15
Приключения с привидения: Прокълнатата къща
21:00
Ex Machina: Бог от машината
23:15
Хакер
00:00
Закон и ред: Специални разследвания
01:00
Хуберт и Щалер
02:00
Луцифер
03:00
Изчезнали
04:00
Легендите на утрешния ден
05:00
Стоте
06:00
Приключенията на котарака в чизми
08:00
Стоте
09:00
Легендите на утрешния ден
10:00
Луцифер
11:00
Хуберт и Щалер
12:00
Изчезнали
13:00
Кралица на отмъщението
15:00
Стоте
16:00
Легендите на утрешния ден
17:00
Изчезнали
18:00
Хуберт и Щалер
19:00
Луцифер
20:00
Закон и ред: Специални разследвания
21:00
bTV Новините
22:00
Чистката 3
00:00
Обещание
01:30
Алиса в страната на любовта
03:30
Силата на желанията
04:20
Горещи пари
05:00
Бедната Силвана
06:00
Гоблин
07:30
Завинаги
08:20
Алиса в страната на любовта
09:10
Алиса в страната на любовта
10:00
Доктор Чудо
11:00
Любов от втори опит
12:30
Завинаги
13:30
Ловци на храна
14:00
Горещи пари
15:00
Успех
16:00
Силата на желанията
17:00
Бедната Силвана
18:00
Успех
19:00
Сестра Бети
20:00
Гоблин
21:30
Доктор Чудо
22:30
Любов от втори опит
01:00
УЕФА Лига Европа: Футболни класики
02:00
Франция, Лига 1: Футболни класики
04:00
Франция, Лига 1: Футболни класики
05:00
Дивата муха - екстремни спортове
06:00
Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
08:00
УЕФА Шампионска лига 2018/2019: Манчестър Юнайтед - Барселона, 1/4финал
10:00
УЕФА Шампионска лига 2018/2019: Аякс - Ювентус, 1/4финал
12:00
УЕФА Шампионска лига 2018/2019: Манчестър Сити - Тотнъм, 1/4финал
14:00
УЕФА Шампионска лига 2018/2019: Порто - Ливърпул, 1/4финал
16:00
УЕФА Шампионска лига 2019/2020: Лайпциг - Атлетико Мадрид, 1/4финал
18:00
УЕФА Шампионска лига: Паметни моменти
20:00
УЕФА Шампионска лига: Големите финали
21:00
УЕФА Шампионска лига: Големите финали
22:00
Бойни вечери: M-1 Challenge
23:45
Бойни вечери: M-1 Challenge
00:10
Тази сутрин
02:40
Преди обед
05:30
Ловци на храна
06:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Шоуто на Николаос Цитиридис
13:20
COOLt
14:10
Търси се...
15:00
Папараци - ново 20!
15:50
Дивата муха
16:10
Комиците и приятели
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице
18:00
Фамилията
19:00
bTV Новините
20:00
Комиците и приятели
20:50
Фамилията
21:40
Истински истории
22:30
Ловци на храна
23:00
bTV Новините
23:30
Домашен арест