Сериали
Предавания
Емисии
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Програма
VOYO
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Сериали
Предавания
Емисии
Програма
VOYO
18.04
19.04
20.04
21.04
22.04
23.04
24.04
25.04
00:30
Двама мъже и половина
01:00
Като на кино
01:10
Столичани в повече
02:20
Преди обед
04:30
Търговски център
05:30
Лице в лице
06:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:35
“Комиците и приятели“
13:10
Шоуто на Николаос Цитиридис
13:50
Доктор Чудо
14:55
Буря от любов
16:00
Опасни улици
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице
18:00
Татковци
19:00
bTV Новините
20:05
Опасно изкушение
21:00
Фермата: Време за пробуждане
22:30
Шоуто на Николаос Цитиридис
23:00
bTV Новините
23:30
Татковци
00:00
Робо-куче
02:00
Супермаркет
03:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
03:30
Комиците и приятели
04:00
Приятели
05:00
Супермаркет
06:00
Супермаркет
07:00
Тролчета: Купонът продължава
07:30
Да живее крал Джулиън!
08:30
Двама мъже и половина
09:30
Фитнес
10:00
Феята на зъбките
12:00
Приятели
13:00
Двама мъже и половина
14:00
Фитнес
15:00
Шитс Крийк
16:00
Гранд
17:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
17:30
Комиците и приятели
18:00
Приятели
19:00
Шитс Крийк
19:30
Приятели
20:00
Гранд
21:00
Татковци
22:00
Фитнес
22:30
Фитнес
23:00
Двама мъже и половина
00:30
Червената шатра
02:15
Революция Z
04:15
Застраховка живот
06:00
Революция Z
08:00
Ангелите на Чарли: Газ до дупка
09:45
Революция Z
11:45
Вдъхновение за убийство
13:30
Училищни танци
15:15
Музата
17:15
Луда нощ
19:00
Газ до дупка 2
20:50
Като на кино
21:00
300
23:15
Застраховка живот
00:00
Шампионска лига
00:30
УЕФА Шампионска лига
01:45
УЕФА Шампионска лига, групова фаза 6 кр. /запис/: Залцбург - Севиля
03:30
Бягство от затвора
04:15
Опасни улици
05:00
Чък
06:00
Трансформърс: Академия Рескю Ботс
08:00
Чък
09:00
Личен купувач
11:00
Бягство от затвора
12:00
Господарят на илюзията
13:00
Опасна майка
15:00
Чък
16:00
Опасни улици
17:00
Господарят на илюзията
18:00
Бягство от затвора
19:00
Лига Европа
19:45
ПРЯКО, УЕФА Лига на конференциите, групова фаза 6 кр.: ЦСКА - Рома
21:45
Лига Европа
22:00
Лига Европа - „Уест Хям – Динамо Загреб“
00:20
Кой кой е
01:10
Спасители в планината
02:00
Ловци на храна
02:30
Шест сестри
03:30
Силата на желанията
04:20
Кой кой е
05:00
Горещи сърца
06:00
Лекар в планината
07:00
Свободен дух
08:00
Опасно изкушение
09:00
Спасители в планината
11:10
Ослепително слънце
12:30
Шест сестри
13:30
Фермата: Време за пробуждане
15:00
Кой кой е
16:00
Силата на желанията
17:00
Горещи сърца
18:00
Ослепително слънце
19:00
Спасители в планината
20:00
Лекар в планината
21:00
Книжарница "Мостът": Ново начало
23:00
Алено сърце
00:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юнайтед - Йънг Бойс
02:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен - Барселона
04:00
УЕФА Шампионска лига: Зенит - Челси
06:00
УЕФА Шампионска лига - обзори
06:30
УЕФА Шампионска лига: Залцбург - Севиля
08:30
УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Малмьо
10:30
УЕФА Шампионска лига: Зенит - Челси
12:30
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юнайтед - Йънг Бойс
14:30
УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен - Барселона
16:30
УЕФА Шампионска лига: Зенит - Челси
18:30
УЕФА Шампионска лига - обзори
19:45
ПРЯКО: Шампионска лига: Аталанта - Виляреал
22:00
ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Лацио - Галатасарай
00:10
Тази сутрин
03:20
Преди обед
05:30
Ловци на храна
06:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Домашен арест
13:20
Бригада Нов дом
14:10
Търси се...
15:00
Истински истории
15:50
Дивата муха
16:10
Комиците и приятели
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице
18:00
Столичани в повече
19:00
bTV Новините
20:00
Комиците и приятели
20:50
Столичани в повече
21:40
Истински истории
22:30
Шоуто на Николаос Цитиридис
23:00
bTV Новините
23:30
Домашен арест