Сериали
Предавания
Емисии
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Програма
VOYO
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Сериали
Предавания
Емисии
Програма
VOYO
28.03
29.03
30.03
31.03
01.04
02.04
03.04
04.04
00:00
Столичани в повече
01:00
Стрелата
02:00
bTV Новините /п./
02:30
Преди обед
04:30
Буря от любов
05:30
Богатствата на България
06:00
Да живее крал Джулиън!
06:30
Лице в лице
07:00
Тази сутрин
09:30
“Преди обед“ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините
12:35
“Комиците и приятели“ /п./ - комедийно шоу
13:20
Стани богат
14:20
По-късното шоу на Николаос Цитиридис
15:00
Буря от любов
16:00
Обещание
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице
18:00
Стани богат
19:00
bTV Новините
20:00
Опасно изкушение
21:00
Татковци
22:00
bTV Новините
22:30
По-късното шоу на Николаос Цитиридис
23:00
Добрият доктор
02:00
Приятели
03:00
По-късното шоу на Николаос Цитиридис
03:30
“Комиците и приятели“ - комедийно шоу (2017)
04:00
Приятели
05:00
Изгубеняци
06:00
Приятели
07:00
Мистър Пибоди и Шърман
08:30
Двама мъже и половина
09:30
Модерно семейство
10:00
Маса 19
12:00
Приятели
13:00
Двама мъже и половина
14:00
Новите съседи
15:30
Младият Шелдън
16:00
Татенца
17:00
По-късното шоу на Николаос Цитиридис
17:30
“Комиците и приятели“ - комедийно шоу (2017)
18:00
Приятели
19:00
Младият Шелдън
20:00
Татенца
21:00
Новите съседи
22:30
Младият Шелдън
23:00
Двама мъже и половина
01:30
Случаите на Поаро
06:00
Случаите на Поаро
08:00
Кибритлии
10:15
Случаите на Поаро
12:15
Незабравимо
14:15
Измамените
16:00
Войната с дядо
18:00
Троя
21:00
Фантастични животни и къде да ги намерим
23:45
Поклонение
00:15
Южен вятър
01:15
Мъртва точка
02:15
Стрелата
03:15
Хуберт и Щалер
04:15
Стоте
05:15
Опасни улици
06:00
Приключенията на котарака в чизми
08:00
Опасни улици
09:00
Стоте
10:00
Стрелата
11:00
Мъртва точка
12:00
Хуберт и Щалер
13:00
Тъмната лига на справедливостта: Войната на Апокалипс
15:00
Опасни улици
16:00
Стоте
17:00
Хуберт и Щалер
18:00
Мъртва точка
19:00
Стрелата
20:00
Специални разследвания
21:00
Южен вятър
22:00
Нападение над участък 13
00:00
Смъртоносна изневяра
01:30
Любовта на великите
02:30
Успех
03:30
Шест сестри
04:20
Ослепително слънце
05:00
Бети в Ню Йорк
06:00
Средиземноморски хроники
06:30
Без багаж
07:00
Почукай на вратата ми
08:00
Обещание
09:00
Моята опасна жена
10:00
Алено сърце
11:30
Майчина любов
12:30
Шест сестри
13:30
Успех
14:30
Навсякъде ти
16:00
Ослепително слънце
17:00
Бети в Ню Йорк
18:00
Премиера: “Майчина любов" - сериал, еп.52
19:00
Успех
20:00
Навсякъде ти
21:30
Премиера: “Почукай на вратата ми" - сериал еп.22
22:30
Алено сърце
04:00
Десетте най-... - истории от света на спорта
05:00
Дивата муха - екстремни спортове
06:00
Лигата на специалните - предаване за известни личности от света на спорта
08:00
Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта
10:00
Купа на африканските нации: Алжир - Сиера Леоне, групова фаза
12:00
Купа на африканските нации: Нигерия - Египет, групова фаза
14:00
Купа на африканските нации: Судан - Гвинея-Бисау групова фаза
16:00
Купа на африканските нации: Тунис - Мали, групова фаза
18:00
Код спорт - седмично предаване, което ни среща с известни лица от света на спорта
20:00
Десетте най-... - истории от света на спорта
22:00
Бойни вечери: UFC
00:10
Тази сутрин
03:20
Преди обед
05:30
Ловци на храна
06:00
Търси се...
07:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Съни бийч
13:20
COOLt
14:10
Търси се...
15:00
Auto Motor Show
15:50
Дивата муха
16:10
Комиците и приятели
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице
18:00
Столичани в повече
19:00
bTV Новините
20:00
Комиците и приятели
20:50
Столичани в повече
21:40
Истински истории
22:30
Шоуто на Николаос Цитиридис
23:00
bTV Новините
23:30
Съни бийч