Сериали
Предавания
Емисии
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Програма
VOYO
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Сериали
Предавания
Емисии
Програма
VOYO
18.04
19.04
20.04
21.04
22.04
23.04
24.04
25.04
00:00
Столичани в повече
01:00
Стрелата
02:00
bTV Новините /п./
02:30
Преди обед
04:30
Буря от любов
05:30
Богатствата на България
06:00
Трансформърс: Академия Рескю Ботс
06:30
Лице в лице
07:00
Тази сутрин
09:30
“Преди обед“ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините
12:35
“Комиците и приятели“
13:20
Стани богат
14:20
По-късното шоу на Николаос Цитиридис
15:00
Буря от любов
16:00
Обещание
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице
18:00
Стани богат
19:00
bTV Новините
20:00
Опасно изкушение
21:00
Татковци
22:00
bTV Новините
22:30
По-късното шоу на Николаос Цитиридис
23:00
Добрият доктор
00:00
Маса 19
02:00
Приятели
03:00
По-късното шоу на Николаос Цитиридис
03:30
“Комиците и приятели“ - комедийно шоу (2017)
04:00
Приятели
05:00
Приятели
06:00
Приятели
07:00
Мистър Пибоди и Шърман
08:30
Двама мъже и половина
09:30
Модерно семейство
10:00
Скуби-Ду: Призрачният каубой
12:00
Приятели
13:00
Двама мъже и половина
14:00
Новите съседи
15:30
Младият Шелдън
16:00
Татенца
17:00
По-късното шоу на Николаос Цитиридис
17:30
“Комиците и приятели“ - комедийно шоу (2017)
18:00
Приятели
19:00
Младият Шелдън
20:00
Татенца
21:00
Новите съседи
22:30
Младият Шелдън
23:00
Двама мъже и половина
01:45
Случаите на Поаро
03:45
Обратна тяга 2
05:45
На фокус
06:00
Случаите на Поаро
08:00
Книгата на Хенри
10:00
Случаите на Поаро
12:00
Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Похитителят на мълнии
14:30
Индъстриал мюзикъл
16:15
Фантастични животни и къде да ги намерим
19:00
Незабравимо
21:00
Фантастични животни: Престъпленията на Гринделвалд
23:45
Клетвата
00:00
Южен вятър
01:00
Мъртва точка
02:00
Стрелата
03:00
Хуберт и Щалер
04:00
Стоте
05:00
Опасни улици
06:00
Приключенията на котарака в чизми
08:00
Опасни улици
09:00
Стоте
10:00
Стрелата
11:00
Мъртва точка
12:00
Хуберт и Щалер
13:00
Братята Систърс
15:00
Опасни улици
16:00
Стоте
17:00
Хуберт и Щалер
18:00
Мъртва точка
19:00
Стрелата
19:45
Специални разследвания
20:45
Южен вятър
22:00
Истина или предизвикателство
00:00
Смъртоносна изневяра
01:30
Любовта на великите
02:30
Успех
03:30
Шест сестри
04:20
Ослепително слънце
05:00
Бети в Ню Йорк
06:00
Средиземноморски хроники
06:30
Без багаж
07:00
Почукай на вратата ми
08:00
Обещание
09:00
Моята опасна жена
10:00
Алено сърце
11:30
Майчина любов
12:30
Шест сестри
13:30
Успех
14:30
Навсякъде ти
16:00
Ослепително слънце
17:00
Сто години сън
18:00
Премиера: “Майчина любов" - сериал, еп.53
19:00
Успех
20:00
Навсякъде ти
21:30
Премиера: “Почукай на вратата ми" - сериал еп.23
22:30
Алено сърце
01:00
Световно първенство по плажен волейбол
04:00
Десетте най-... - истории от света на спорта
05:00
Дивата муха - екстремни спортове
06:00
Лигата на специалните - предаване за известни личности от света на спорта
08:00
Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта
10:00
Купа на африканските нации: Мавритания - Гамбия, групова фаза
12:00
Купа на африканските нации: Екваториална Гвинея - Кот д`Ивоар, групова фаза
14:00
Купа на африканските нации: Камерун - Етиопия, групова фаза
16:00
Купа на африканските нации: Кабо Верде - Буркина Фасо, групова фаза
18:00
Купа на африканските нации: Сенегал - Гвинея, групова фаза
20:00
Десетте най-... - истории от света на спорта
22:00
Световно първенство по плажен волейбол
00:10
Тази сутрин
03:20
Преди обед
05:30
Ловци на храна
06:00
Търси се...
07:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:30
Съни бийч
13:20
Auto Motor Show
14:10
Търси се...
15:00
COOLt
15:50
Дивата муха
16:10
Комиците и приятели
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице
18:00
Столичани в повече
19:00
bTV Новините
20:00
Комиците и приятели
20:50
Столичани в повече
21:40
Истински истории
22:30
Шоуто на Николаос Цитиридис
23:00
bTV Новините
23:30
Съни бийч