Сериали
Предавания
Емисии
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Програма
VOYO
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Сериали
Предавания
Емисии
Програма
VOYO
26.04
27.04
28.04
29.04
30.04
01.05
02.05
03.05
00:30
Добрият доктор
01:20
Като на кино
01:30
Домашен арест
02:10
bTV Новините /п./
02:40
Преди обед
04:35
Опасни улици
05:30
Лице в лице
06:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
bTV Новините
12:40
Комиците и приятели
13:20
Стани богат
14:30
Шоуто на Николаос Цитиридис
15:00
Огледален свят
16:00
Обещание
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице
18:00
Стани богат
19:00
bTV Новините
20:00
Опасно изкушение
21:00
Фермата: Мостът на времето
22:30
“Шоуто на Николаос Цитиридис“ - вечерно токшоу
23:00
bTV Новините
23:30
Съдебна зала: Ел Ей
00:00
Плейбой под прикритие
02:00
Бруклин 99
03:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
03:30
Комиците и приятели
04:00
Татенца
05:00
Бруклин 99
06:00
Бруклин 99
07:00
Круд
07:30
Тролчета: Купонът продължава
08:30
Психоложки
09:00
Столичани в повече
10:00
Перфектният ритъм 2
12:00
Безкрайна фиеста
13:45
Марлон
14:00
Претъпкано
14:30
Алф
16:00
Психоложки
17:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
17:30
Безкрайна фиеста
19:00
Алф
20:00
Столичани в повече
21:00
Столичани в повече
22:00
Малки случайности
23:30
Марлон
01:00
Номер 42-ри
03:30
Американска история Х
06:00
Случаите на Поаро
08:00
Животът днес е гаден
10:00
Случаите на Поаро
12:00
Атентатори
14:30
Нежна полиция
17:00
Гран Торино
19:15
Загадки за начинаещи: Обучение в убийство
20:50
Като на кино
21:00
Унищожителят
23:15
Транспортер 2
01:15
Елитен отряд
02:15
Прокуратура Чикаго
03:00
Хуберт без Щалер
03:45
Стрелата
04:30
Спенсър
05:15
Чък
06:00
Приключенията на котарака в чизми
08:00
Чък
09:00
Спенсър
10:00
Стрелата
11:00
Прокуратура Чикаго
12:00
Хуберт без Щалер
13:00
Х-Мен: Последният сблъсък
15:00
Чък
16:00
Спенсър
17:00
Опасни улици, еп.1
18:00
Прокуратура Чикаго
19:00
Стрелата
20:00
Дъф и Вазовски
21:00
Елитен отряд
22:00
Заложник
00:30
Истинска любов
01:20
Бети в Ню Йорк
02:10
Малки убийства
03:00
Без багаж
03:30
Истинска любов
04:20
Съдбата на Лоли
05:00
Малко твой
06:00
Кухнята на Звездев
06:30
Без багаж
07:00
Почукай на вратата ми
08:00
Обещание
09:00
Доктор Чудо
10:00
Полицейската академия
11:30
Малко твой
12:30
Бети в Ню Йорк
13:30
Бригада Нов дом
14:30
Фермата: Мостът на времето
16:00
Белгравия
17:00
Малко твой
18:00
Съдбата на Лоли
19:00
Бети в Ню Йорк
20:00
Малки убийства
21:00
Доктор Чудо
22:00
Почукай на вратата ми
23:00
Полицейската академия
01:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите
04:00
Обратно на очакванията - предаване за най-неочакваните обрати в спорта
05:00
Дивата муха - екстремни спортове
06:00
Отбизо с ... - поредица, която ни среща с известни личности от света на спорта
08:00
Жените в спорта - най-вдъхновяващите моменти в женския спорт
10:00
Стронгмен - състезание за истински силови атлети
12:00
УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид - Селтик, групова фаза
14:00
УЕФА Шампионска лига: Ювентус - ПСЖ, групова фаза
16:00
УЕФА Шампионска лига: Шахтьор - Лайпциг, групова фаза
18:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите
20:00
Стронгмен - състезание за истински силови атлети
22:00
Бойни вечери: Glory