Сериали
Предавания
Емисии
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Програма
VOYO
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Сериали
Предавания
Емисии
Програма
VOYO
18.04
19.04
20.04
21.04
22.04
23.04
24.04
25.04
00:20
Като на кино
00:30
Столичани в повече
01:20
Фамилията
02:10
– bTV Новините /п./
02:40
Преди обед
04:35
Огледален свят
05:30
Тролчета: Купонът продължава
06:00
Тролчета: Купонът продължава
06:30
Древно инженерство
07:30
Тази събота
11:00
Вкусът на България
11:30
Светът на здравето
12:00
– bTV Новините – обедна емисия
12:30
COOLt
13:30
Богатствата на България
14:00
Неразказано в историята
16:50
Османският лейтенант
19:00
– bTV Новините – централна емисия
19:30
– bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания
22:30
La La Land
00:00
10 дни само с татко
02:00
ФейсБог
03:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
03:30
Безкрайна фиеста
05:00
ФейсБог
06:00
ФейсБог
07:00
Несломимата Кими Шмид
08:00
Анжелика
10:00
Бавачката Макфий
12:00
Как да си дресираш дракон: Тайнственият свят
14:00
Психоложки
15:30
Кухня. Война за хотел
16:00
София вкъщи
17:00
Новите съседи
20:00
Животът на Жоро
20:30
Сексът и градът 2
23:00
Несломимата Кими Шмид
01:15
Поклонение
03:15
33-мата
05:45
На фокус
06:00
Батман: Лоша кръв
07:45
Лятото на нашата любов
09:30
Патешка история
11:30
Вълните на любовта
14:15
Върхът на Данте
18:45
Невероятният Хълк
20:50
Като на кино
21:00
Кървав диамант
23:45
Месо
00:15
В капан
01:15
Мъртва точка
02:15
Елитен отряд
03:15
Монк
04:15
Лондонград
05:15
Хуберт и Щалер
06:00
Трансформърс: Академия Рескю Ботс
08:00
Спенсър
11:00
Героят, злодеят и девицата
13:00
Измет
15:00
Стани богат
17:00
Поглед в бъдещето
17:30
Да Знаеш Как
18:00
Тунинг
18:30
Нападение над участък 13
20:30
Шампионска лига
22:00
– ПРЯКО: УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити – Интер (ФИНАЛ)
00:00
Ослепително слънце
01:00
Богатите също плачат
01:50
Мрежа от лъжи
02:40
Безмилостен град
03:30
Влад
04:20
Ослепително слънце
05:00
Горещи сърца
06:00
Имението Даунтън
07:00
Опасно изкушение
10:00
Загадки за начинаещи: Убийствен театър
12:00
Професор Т.
14:00
Хари Уайлд
15:00
Средиземноморски хроники
15:30
Гордост и предразсъдъци
18:00
Всички мои мъже
20:00
Алено сърце
21:30
Професор Т.
23:30
Имението Даунтън
02:00
– УЕФА Шампионска лига/ Лига Европа/Лига на конференциите
04:00
Отблизо с...
05:00
Дивата муха
06:00
Обратно на очакванията
08:00
– Световно първенство по хокей на лед 2023: мач за бронзов медал
11:00
– Световно първенство по хокей на лед 2023: финал
14:00
– УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид – Челси
16:00
– УЕФА Лига Европа: Севиля – Рома, финал
18:00
– УЕФА Лига на конференциите: Фиорентина – Уест Хем, финал
20:00
– УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
21:00
– УЕФА Лига Европа – обзор на сезона
22:00
– Бойни вечери: Bellator