Сериали
Предавания
Емисии
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Програма
VOYO
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Сериали
Предавания
Емисии
Програма
VOYO
29.03
30.03
31.03
01.04
02.04
03.04
04.04
05.04
00:20
Като на кино
00:30
Столичани в повече
01:20
Фамилията
02:10
– bTV Новините /п./
02:40
Преди обед
04:30
Огледален свят
05:30
Лице в лице
06:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
– bTV Новините – обедна емисия
12:30
Комиците и приятели
13:30
Стани богат
14:30
Скъпи наследници
15:30
Опасни улици
17:00
– bTV Новините
17:20
Лице в лице
18:00
Стани богат
19:00
– bTV Новините – централна емисия
20:00
Опасно изкушение
21:00
София вкъщи
22:00
– bTV Новините – късна емисия
22:30
Камионджии
23:30
Пожари
00:00
Сексът и градът 2
02:00
ФейсБог
03:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
03:30
Безкрайна фиеста
05:00
ФейсБог
06:00
ФейсБог
07:00
Да живее крал Джулиън!
07:30
Да живее крал Джулиън!
08:30
Безкрайна фиеста
10:00
Комикът
12:00
Кухня. Война за хотел
13:00
Психоложки
14:00
Младият Шелдън
15:00
Новите съседи
17:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
17:30
Безкрайна фиеста
19:00
Психоложки
20:00
Новите съседи
22:00
Кухня. Война за хотел
23:00
Младият Шелдън
01:30
Рок радио
04:00
Смъртоносна надпревара: Адска жега
06:00
Добрият доктор
08:15
Аз, проклетникът 2
10:15
Костюмари
12:30
Кървав диамант
15:15
Аз, проклетникът 3
17:00
Трудна мишена
19:00
Любов от пръв поглед
20:50
Като на кино
21:00
Перфектният ритъм 2
23:15
Клетвата
00:45
Мъртва точка
01:45
Елитен отряд
02:45
Монк
03:45
Лондонград
04:45
Поглед в бъдещето
05:15
Хуберт без Щалер
06:00
Трансформърс: Академия Рескю Ботс
08:00
Хуберт без Щалер
09:00
Лондонград
10:00
Монк
11:00
Мъртва точка
12:00
Елитен отряд
13:00
Добро момче
15:00
Хуберт без Щалер
16:00
Лондонград
17:00
Елитен отряд
18:00
Мъртва точка
19:00
Монк
20:00
Ел Чапо
21:00
В капан
22:00
Черна Коледа
23:45
В капан
00:00
Ослепително слънце
01:00
Богатите също плачат
01:50
Мрежа от лъжи
02:40
Безмилостен град
03:30
Влад
04:20
Ослепително слънце
05:00
Горещи сърца
06:00
Кухнята на Звездев
06:30
Без багаж
07:00
Зелената вълна
07:30
Обещание
09:00
Доктор Чудо
10:00
Добре дошъл, втори живот
11:30
Горещи сърца
12:30
Богатите също плачат
13:30
Влад
14:30
Зелените герои
15:30
Ослепително слънце
16:30
Влад
17:30
Горещи сърца
18:30
Богатите също плачат
19:30
Добре дошъл, втори живот
21:00
Мрежа от лъжи
22:00
Доктор Чудо
23:00
Безмилостен град
01:00
– УЕФА Шампионска лига/ Лига Европа/Лига на конференциите
04:00
– „Отблизо с... – поредица, която ни среща с известни личности от света на спорта
05:00
Дивата муха
06:00
Обратно на очакванията
08:00
Жените в спорта
10:00
Стронгмен
12:00
– УЕФА Лига Европа: Севиля – Рома, финал
15:00
– УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити – Интер, финал
18:00
– УЕФА Лига на конференциите: Фиорентина – Уест Хем, финал
20:00
– УЕФА Лига Европа – обзор на сезона
21:00
– УЕФА Лига на конференциите – обзор на сезона
22:00
– Бойни вечери: UFC